top of page

Poskytované služby

IMG-20210330-WA0003.jpg
IMG-20210330-WA0004.jpg
IMG-20210330-WA0009.jpg

Ošetření dětí

Rádi se postaráme také o zoubky Vašich dětí. Nejdůležitější součástí péče o dětský chrup jsou pravidelné preventivní prohlídky jednou za půl roku již od 1 roku věku dítěte, nebo od prvních mléčných zoubků.

Preventivní péče

Pravidelné preventivní prohlídky jsou nejdůležitější součástí péče o Váš chrup. Pomáhají předcházet budoucím obtížím,  případně je včas odhalit. Součástí bývá také zhotovení RTG snímků

Fixní protetika

V případě nutnosti Vám pomůžeme s rekonstrukcí Vašeho chrupu pomocí korunek, faset nebo fixních můstků.

Snímatelná protetika

V naší ordinaci zhotovujeme také snímatelné zubní náhrady, rádi pomůžeme s výběrem té vhodné právě pro Vás.

Výplně

Na základě vyšetření a Vašeho zdravotního stavu Vám pomůžeme vybrat vhodný typ výplně. Zaměřujeme se především na estetické fotokompozitní (bílé) výplně. Samozřejmostí je ošetření v lokální anestezii.

Endodontické ošetření

Endodontické ošetření zahrnuje kompletní léčbu onemocnění zubní dřeně. Jedná se o pročištění kořenových kanálků, jejich důslednou desinfekci a likvidaci infekce a následné zaplnění vhodnou kořenovou výplní. S použitím lokální anestezie je toto ošetření zcela bezbolestné

Bělení zubů

V naší ordinaci poskytujeme jak kombinované ordinační a domácí bělení celého chrupu, tak tzv. vnitřní bělení „mrtvých zubů“, které mohou být tmavě zabarveny.

bottom of page